tel.kom.   +48 501 341 288 | + 48 502 341 288 | e-mail: serwis@termeks.pop.pl

O nas

28 lat doświadczenia w serwisowaniu urządzeń grzewczych!

Nasze doświadczenie:

Początki firmy TermEks sp. z o.o. sięgają roku 1994, kiedy to zespół techników i inżynierów działał jako jednostka wewnętrzna firmy TermEko sp. z o.o. W związku z rozwojem działu serwisowego oraz dzięki znacznie zwiększonemu zapotrzebowaniu na świadczenie usług serwisowych, w roku 1999 założona została firma TermEks sp. z o.o.

Działalność firmy ściśle związana była z budowanymi kotłowniami średnich i dużych mocy, zarówno wodnymi  jak i parowymi. TermEks sp. z o.o. zabezpieczał między innymi: budowę szaf sterowniczych, wykonywanie okablowania i sterowania, montaż palników gazowych, olejowych oraz dwupaliwowych,  podłączanie instalacji paliwowych do palników, rozruch kotłowni, opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Wieloletnie doświadczenie  ukształtowało profil działalności firmy w kierunku ściśle serwisowym, dzięki temu od wielu lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Nasza specjalizacja:

Posiadając prawie 30-letnie doświadczenie w branży, specjalizujemy się w profesjonalnym serwisie urządzeń grzewczych średniej i dużej mocy. Działalność skierowana głównie dla firm wykorzystujących ciepło – wodę oraz parę – w procesach produkcyjnych lub do ogrzewania.

Zapewniamy:

Nasz zespół:

Nasza jakość:

Wykonywane przez TermEks sp. z o.o. usługi, są na najwyższym poziomie, zgodne z obowiązującymi normami i przepisami prawa budowlanego a także przepisami BHP obowiązującymi na danych obiektach. Zgodne z wytycznymi producentów urządzeń będących wyposażeniem obsługiwanych obiektów.

Jesteśmy serwisem fabrycznym czołowych producentów urządzeń grzewczych.

TermEks sp. z o.o. – jedna z najstarszych firm serwisowych we Wrocławiu!